ефективні юридичні послуги

Ми виграємо справи!

П'ятниця, 19 Січня 2018
Skip to content

Тимошенко: види вирішення проблеми

Що робити з Юлею Володимирівною?

Україна вийшла на «фінішну пряму» щодо питання підписання угоди про асоціацію із ЄС, і єдиним політико-правовим каменем, що може побити горщики між Україною та ЄС, експерти вбачають в питанні звільнення Ю. Тимошенко.

Проаналізуємо, що ж насправді може врятувати пані Юлію.

Помилування – передбачений пунктом  27   частини   першої статті 106 Конституції України та деталізований в Положенні  про порядок здійснення помилування, що було затверджено Указом Президента України від 16 вересня 2010 року N 902/2010 – «акт доброї волі Президента».

Засуджена особа подає відповідне клопотання, а Президент своїм Указом «дарує» свободу, а також, відкриває Україні шлях на Захід. Цей шлях правовий, найшвидший та найлегший.

Друга можливість пов’язана із зміною законодавства. Такі можливості є у Парламенту шляхом декриміналізації діяння, або змінення законодавства, що дасть привід для перегляду справи за нововиявленими обставинами.

Часткову «свободу» може дати і виїзд на лікування із подальшим сценарієм пролонгації такого терміну чи прохання політичного притулку зі сторони засудженої.

Окремо, можна казати і про заміну покарання на більш м’яке, або про амністію пані Тимошенко Парламентом України.

По великому рахунку, існує безліч можливостей для «покращення життя пані Тимошенко вже сьогодні», що передбачені Розділом ХІІ Кримінального кодексу України, та іншими нормативно-правовими актами.

Проте, не будемо забувати про політичну складову даного питання, а також, часові межі для ефективного вирішення даного питання. Будь-який студент 4-го курсу юридичного факультету дав би Вам відповідь на питання вирішення ситуації Тимошенко з правової точки зору.

Але, наша ситуація політична! Не треба забувати про майбутні вибори Президента України та обмеження щодо особи кандидата в Президенти, а також, питання євроінтеграції та тиску зі сторони ЄС.

Тому, казати про правові можливості звільнення пані Тимошенко, без врахування політичної складової – недоцільно та недалекоглядно.

Додати питання

Ваш email ніколи не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *
*
*