Новини та публікації

ЛІКВІДАЦІЯ ПІДПРИЄМСТВА: ЗАГАЛЬНІ ПРОЦЕДУРИ

Цією статтею фахівці Юридичної компанії «ВАРТА ПРАВА» розпочинають обіцяну серію статей, присвячених ліквідації підприємств в Україні.

читати далі

ЛІКВІДАЦІЯ ПІДПРИЄМСТВА: ЩО ДЛЯ ЦЬОГО ПОТРІБНО?

Фахівці Юридичної компанії «Варта права» розпочинають серію статей, присвячених ліквідації підприємств в Україні.

читати далі

НОВИЙ ЗАКОН ПРО ТОВ ТА ТДВ. ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ УЧАСНИКІВ ТОВАРИСТВА.

В публікації розглядаються основні права та обов'язки учасників ТОВ та ТДВ за новим законом.

читати далі

ЯК ЛІКВІДУВАТИ ПІДПРИЄМСТВО?

Як ліквідувати підприємство в Україні сьогодні

читати далі

Порядок скликання загальних зборів учасників товариства з обмеженою відповідальністю

Останнім часом доволі часто виникають ситуації, коли учасники господарських товариств звертаються до господарських судів із позовними заявами про визнання недійсними рішень загальних зборів.

читати далі

Вимоги до статуту адвокатського об'єднання

Останнім часом активно набирає популярність така форма господарювання як адвокатське об’єднання. Це зумовлено жорстким законодавчим регулюванням діяльності адвокатів та забороною здійснення адвокатської практики поза організаційними форми адвокатської діяльності.

читати далі

Європейський досвід державної реєстраціяї товариства з обмеженою відповідальністю

Говорячи про реєстрацію товариств з обмеженою відповідальністю в зарубіжних правопорядках, можна виділити дві основні моделі такої реєстрації: континентальну і англо-американську.

читати далі

New Legislation – створена покращити законодавство України!

Вашій увазі пропонується комплекс послуг, що надається фахівцями Проекту New Legislation. New Legislation – об’єднав експертів юридичних компаній, науковців, викладачів, політологів та громадських діячів, пропонує Вашій увазі юридичні послуги.

читати далі

Офіційний сайт Сергія Панасюка

Юридична компанія “Варта права” рада повідомити про запуск офіційного сайту засновника та Голови правління Сергія Панасюка. Ідея створення власного сайту виникла у Сергія Панасюка та була підтримана командою ЮК “Варта права”.

читати далі

Миграция в Европу и США, и решение миграционных вопросов

Вы хотите мигрировать в Европу, Америку или другие страны? Вы иммигрант, которому нужна юридическая поддержка или консультация? Наша компания предлагает услуги по юридическому сопровождению вопросов связанных с миграцией.

читати далі

Школа молодого юриста

ВИ БАЖАЄТЕ СТАТИ ЮРИСТОМ? ВИ СТУДЕНТ ЮРИДИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ? ВИ ВИПУСКНИК ЮРИДИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ? ВИ МОЛОДИЙ ФАХІВЕЦЬ?

читати далі

Проведення лекцій та семінарів: моя майбутня юридична професія!

Юридична компанія ВАРТА ПРАВА, разом із проектом New Legislation та ВНЗ міста Києва, розпочинають підготовку проекту “Я майбутній юрист”. Метою проведення семінарів та лекцій є допомогти випускникам ВНЗ знайти себе в юридичній професії.

читати далі

Сучасна наукова платформа

Проект ЮК “ВАРТА ПРАВА” Юридична компанія “ВАРТА ПРАВА” разом із провідними науковцями та викладачами України, запроваджує проект, що має на меті підготовку та кураторство осіб, які бажають займатись науковою діяльністю.

читати далі

Вирішення міграційних та правових питань емігрантів

На жаль, багато наших співвітчизників подались до Італії, Португалії, Канади, США та інших країн у пошуках «кращої долі». Важко працюючи день і ніч, вони змушені бути далеко від дому та своїх близьких.

читати далі

Реалії та перспективи місцевого самоврядування

Реалії та перспективи місцевого самоврядування

читати далі

Рада наклала мараторій на безчинства банків

Банкам заборонять викидати людей на вулицю! 03.06.2014 року Верховна Рада України ухвалила Закон України «Про мораторій на стягнення майна громадян України, наданого як забезпечення кредитів в іноземній валюті».

читати далі

Подвійне громадянство: можна чи ні

Багато людей некоректно розуміють поняття «єдиного громадянства», що декларується в законодавстві України. Відповідно до статті 4 Конституції України: «В Україні існує єдине громадянство». Законом України «Про громадянство України» деталізується дана норма-принцип.

читати далі

Доторканні народні обранці

Позбавлення нардепів недоторканності: страшний сон обранця Останнім часом в ЗМІ спекулюється тема позбавлення народних депутатів мандатів судом. В ЗМІ з’явився коментар посла ЕС Яна Томбінського, який наголошує на стурбованості ЄС з цього приводу.

читати далі

Битва судів

«Судді загальних судів проти Конституційного Суду України: хто переможе?» «Рішення Конституційного Суду України є обов’язковим до виконання на території України, остаточним і не може бути оскаржене» В 2011 році до нашої компанії звернувся бізнесмен із проханням допомогти у «війні» з банком.

читати далі

Проблеми перекладу Європейської хартії місцевого самоврядування

«Якісний переклад тексту Європейської хартії місцевого самоврядування: шлях до реальної євроінтеграції» В продовж останніх років, українська влада неодноразово наголошувала про «європейський вибір» для України та важливість дотримання європейських принципів на шляху до подальшої євроінтеграції.

читати далі

Як відправити Уряд у відставку: повноваження Верховної Ради України

Реалії відставки Уряду: експертні висновки Відповідно до ст. 115 Конституції України (далі – КУ), Верховна Рада України (далі – ВРУ) має конституційне право прийняти резолюцію недовіри Кабінету Міністрів України (далі – КМУ, Уряд). Відповідно до ст. 87 КУ, ВРУ може відправити КМУ у відставку, при відповідній пропозиції не менш ніж 1/3 від складу ВРУ

читати далі