ефективні юридичні послуги

Ми виграємо справи!

Субота, 25 Листопада 2017
Skip to content

Міфи та реалії Євромайдану

top-photo

Юридичні міфи та реалії

 “ЄВРОМАЙДАНУ”

Наші фахівці давали незалежну оцінку щодо юридичних можливостей різних варіантів розвитку подій та можливості їх вирішення (виключно в контексті правового вирішення питань, шляхом можливого усунення посадових осіб або розпуску органів законним шляхом).

Хочемо дещо підсумувати  викладене нашими експертами за час існування Євромайдану та подивитись на проблему під ширшим кутом.

  1. З самого початку, виник ажіотаж щодо можливості введення надзвичайного стану в Україні. Як і передбачали наші експерти, такий розвиток був малоймовірний, через необхідність участі в такому процесі ВРУ, а ВРУ може бути заблокована опозицією. (Стаття: Введення надзвичайного стану: реалії, законність та перспективи)
  2. Після того, почали казати про відставку Уряду шляхом недовіри. Дані заяви мали політичний характер, адже всі розуміли, що голосів у опозиції – немає. (Статті: Реалії відставки Уряду: експертні висновки  та  Якщо не ВРУ то хто: інші можливі варіанти відставки Уряду)
  3. Потім, почали пускати чутки про імпічмент Президента України. Навіть студент 3-го курсу юр. факультету, розуміє всю складність та міфічність такої процедури.(Стаття: Імпічмент: чи реально притягнути Президента України до відповідальності?)

 

Окремо, існують правові  можливості змінення ситуації шляхом проведення референдуму або складання мандатів народними депутатами.

 

Щодо референдуму, проблема стосується нечіткості визначень в законодавстві, а тому, є реальна необхідність звернення до ЦВК, МЮУ та КСУ за відповідними роз’ясненнями. (Стаття: Всеукраїнський референдум: чи є шанс вирішення проблеми)

Можливість складання мандатів – політично не реальна. Адже, якщо всі діючі депутати на це зголосяться (маємо на увазі депутатів від опозиції), то треба ще й вмовити наступних за списком. Окремо, 151 депутат у опозиції є, проте, до цього числа входять мажоритарні обранці, що призведе до перевиборів на округах.

Окремо, право на припинення повноважень парламенту, має Президент України на підставі проявів парламентського флібустьєрства (якщо рада не буде працювати протягом 30-днів).

Не дивлячись на всі проблеми, реальні юридичні кроки можуть дестабілізувати роботу влади та змусити її піти на умови Євромайдану, адже на наше глибоке переконання, влада сама не піде і мирним майданом її не залякаєш.

З повагою, команда ЮК “ВАРТА ПРАВА”!!!

 

Окремо, наголошуємо на головній функції наших експертів в ці дні – надання БЕЗКОШТОВНИХ відповідей на Ваші питання щодо політичної ситуації та реальності подальших дій!

Чекаємо на Ваші запитання!!!

Попередні коментарі наших експертів:
Введення надзвичайного стану: реалії, законність та перспективи
Реалії відставки Уряду: експертні висновки
Якщо не ВРУ то хто: інші можливі варіанти відставки Уряду
Імпічмент: чи реально притягнути Президента України до відповідальності?
Всеукраїнський референдум: чи є шанс вирішення проблеми
Що далі: аналіз та пропозиції

Увага, на сайті відкрився новий розділ – “Аналітика та експертні висновки

Маємо надію, що дана інформація стане Вам у нагоді.

 

При виникненні необхідності роз’яснень чинного законодавства України, за умов що склались, наші фахівці БЕЗКОШТОВНО готові коментувати всі актуальні питання та розміщувати відповіді на сайті ВАРТА ПРАВА, просимо звертатись – vartaprava@gmail.com

 

При використанні вищевикладеної інформації посилання на сайт vartaprava.com.ua – обов’язково. Всі права захищені!

© Панасюк С.А. 2013.                 У Вас проблеми з кредитом?              Сімейні та спадкові спори?              Безкоштовна консультація юриста!

 

 

Додати питання

Ваш email ніколи не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *
*
*