ефективні юридичні послуги

Ми виграємо справи!

Субота, 25 Листопада 2017
Skip to content

Проведення лекцій та семінарів: моя майбутня юридична професія!

 

что-делать

Юридична компанія ВАРТА ПРАВА, разом із проектом New Legislation та  ВНЗ міста Києва, розпочинають підготовку проекту “Я майбутній юрист”.

Метою проведення семінарів та лекцій є допомогти випускникам ВНЗ знайти себе в юридичній професії.

Звернення лектора:

Ваша дитина хоче стати юристом? Або вона не любить математику та боїться крові? От Ви і вирішили віддати її на юридичний факультет?

Не поспішайте!

Дайте можливість дитині самій вибрати та осягнути свій потенціал!

Я не думаю, що Ви бажаєте Вашому сину чи донці поганого майбутнього, так чому Ви вирішуєте за неї, що дитина має поступити на юридичний факультет? Або чому Ви вважаєте, що юриспруденція не для неї?

Не треба поспішати та робити невиважені кроки!

Відвідавши наш семінар (лекцію), Ваша дитина, трохи більше, почне розуміти тонкощі майбутньої професії юриста.

Не треба ризикувати чи стверджувати, що дитина сама поки не знає чого хоче.

Дайте можливість дитині розібратись самій!

Якщо Ви жалкуєте грошей та часу на семінар, чи не будете Ви жалкувати грошей та часу за марно витрачені роки навчання?

Чи не будете Ви чути від дитини: “Мама (тато), ти винна в тому, що я не тим займаюсь! Я завжди мріяла малювати, а не бути юристом“! Або: “Чому мені не допомогли зрозуміти, що юриспруденція це моє, а я отримала диплом фінансиста“.

Багато із Вас декілька разів змінював професію, працює не за покликанням, працює (а в реалії мучиться) на роботі, що не приносить задоволення!

Чи не було у Вас такого, коли Ви дивитесь серіал чи фільм про юриста і думаєте: “а я б зміг“! Проте, завтра треба йти на роботу в офіс, чи на завод…

Не позбавляйте своїх дітей права вибору та шансу отримати улюблену професію, та щасливе життя!!!

.

Щиро вдячний за приділений час!

Маю надію, що дана стаття Вам допомогла чи стала корисною!

З повагою,

викладач, науковець, практикуючий юрист                                                                       С.А. Панасюк

.

Ми розпочинаємо набір заявок!

Перші лекції та семінари будуть проходити БЕЗКОШТОВНО!!!

Кількість місць на тестові семінари – обмежена!

За інформацією та для подачі заявок – vartaprava@gmail.com (з позначкою “Я майбутній юрист“).

Відповідей: 12

 1. Оксана коментує:

  Скажіть будь-ласка, чи необхідна якась спеціальна підготовка для відвідування Ваших лекцій? Яка аудиторія?

  [Відповідь]

  Сергій Панасюк відповідає:

  Доброго дня!
  Наші лекції розраховані на випускників та учнів 7-11 класів. Ніякої підготовки не треба. Суть в тому, що на лекціях дитина зможе зрозуміти чи цікава їй юриспруденція. На жаль, на шкільному півні предмети (право, правознавство, основи правознавства) викладаються не фахівцями, а тому, дитина не може (і не зможе) зрозуміти всі деталі майбутньої професії. Дуже часто, дитина дивиться передачі чи серіали та хоче стати адвокатом. Коли розмовляєш із нею, стає зрозумілим, що насправді цікавість до публічної діяльності, криміналістики, пат. анатомії, хімії…а не до права.
  Інколи буває навпаки, коли дитина не хотіла бути юристом, мати привела її до ВНЗ і, через деякий час, від права не відірвати. Лекції та семінари покликані допомогти дитині зрозуміти наявність цікавості до права. Досить часто, виявляється, що цікавість допомагати людям не пов’язана із правом, а із волонтерством чи благочинністю.
  З повагою, організаційний комітет «Я майбутній юрист»

  [Відповідь]

 2. Dfktynbyf коментує:

  Я мати і не знаю, що краще вибрати для сина. Йому зовсім не подобається математика. Вирішили поступати на юридичний факультет. Дитину нікуди не тяне. Ви зможете його переконати?

  [Відповідь]

  Сергій Панасюк відповідає:

  Доброго дня!
  Ми не будемо нікого переконувати. На лекції ми просто обговоримо всі питання професії та поспілкуємось із Вашим сином. Він сам все зрозуміє. Ми дамо можливість йому зазирнути в юридичну професію та майбутнє. Також, Ви можете прийти із ним, і можливо, зрозуміти його майбутнє для себе. Не треба нікого змушувати, якщо в дитині є потяг саме до права – ми це допоможемо зрозуміти та розкрити.
  З повагою, організаційний комітет «Я майбутній юрист»

  [Відповідь]

 3. Дмитрий коментує:

  Добрый день. Мне не интересны массовые лекции. Я хочу нанять вашего лектора для частных уроков. Это возможно? Сколько стоит? В какие дни? И кто будет вести урок?

  [Відповідь]

  Сергій Панасюк відповідає:

  Доброго дня!
  Така можливість існує! Ми можемо підготувати Вашу дитину до вступу в ВНЗ. Проте, спочатку радимо провести урок щодо потенціалу Вашої дитини. Ми не радимо вирішувати за неї, якщо потягу до юриспруденції зовсім нема. Щодо коштів та часу – це обговорюється особисто. Наші лектори всі професійні викладачі та практикуючі юристи. Радимо зв’язатись із нами поштою чи по телефону та обговорити деталі.
  З повагою, організаційний комітет «Я майбутній юрист»

  [Відповідь]

 4. Oksana коментує:

  Доброго дня!
  Скажіть, а чи можна привести хлопця 6-го класу? Ми хочемо поступати до коледжу після 9-го. От і вирішили підготуватись зазеленіть. У дитини ніби є тяга до права. Батько – адвокат, проте, не може нічого пояснити чи навчити, нема в нього хисту до того.

  [Відповідь]

  Сергій Панасюк відповідає:

  Доброго дня!
  Так, можна. Тяга до права ще не означає вибір професії. Часто, дитина давиться на батьків юристів та хоче бути такою ж. Такою, а не юристом. Це може бути пов’язано із любов’ю до батька/матері, особистими якостями батьків, атмосфери в сім’ї. Тому, звісно, необхідно спробувати перевірити щирість та прагнення дитини до професії. Нема біди, і це не показник, що батько не може навчити. Не завжди гарні практики можуть бути гарними викладачами. Приводьте дитину і ми зробимо все можливе, щоб розкрити її талант та хист.
  З повагою, організаційний комітет «Я майбутній юрист»

  [Відповідь]

 5. Тетяна коментує:

  Дитина хоче стати медиком, а я розумію, який це важкий хліб. Медиком хоче бути, бо хоче допомагати людям. От я і вирішила, може стане юристом, адже вони також людям допомагають, та хоч більше заробляють.

  [Відповідь]

  Сергій Панасюк відповідає:

  Доброго дня!
  Прагнення дитини допомагати людям – важливо і в юриспруденції. Ми не будемо її вмовляти змінити професію. Наші тренінги покликані дати дитині зрозуміти її майбутнє в юриспруденції. Ми і Вам не радимо наполягати. Маємо надію що після відвідин наших лекцій або тренінгів, дитина зрозуміє своє внутрішнє «я» та потяг до майбутньої професії.
  З повагою, організаційний комітет «Я майбутній юрист»

  [Відповідь]

 6. Anonim коментує:

  Скажіть, Ви проводите тренінги для майбутніх юристів чи це просто лекція? Ви можете підготувати до вступу? Як проходять заходи? Я не хочу платити за просту лекцію, після якої нічого не буде зрозуміло і ефекту нуль. Що я отримаю, та моя дитина, за витрачені кошти та час?

  [Відповідь]

  Сергій Панасюк відповідає:

  Доброго дня!
  Ми проводимо лекції, тренінги, особисті тренінги для майбутніх юристів, а також, займаємось підготовкою абітурієнтів до юридичних ВНЗ чи юридичних факультетів. Лекції не є стандартними. Це не просто лекція, що має на меті односторонню подачу інформації. Наші лекції, скоріш, розмова із дитиною про її побажання, хист, вподобання та роздуми щодо майбутнього. Лектор спілкується із аудиторією та кожним окремо. Ми намагаємось досягти максимального та ефективного зв’язку із кожним. Що стосується наших семінарів, то це більш вузька аудиторія. Вони розраховані на дітей, що точно знають ким хочуть бути, проте не знають чи не вирішили галуз права. Такі семінари/тренінги розраховані на вступників до ВНЗ та студентів перших курсів. В даному випадку, проходить більш детальний аналіз професії. Можливо Ваша дитина хоче бути прокурором, вчиться на другому курсі та вирішила переходити до Академії. Проте, після бесіди, часто виявляється, що крові боїться, хоче займатись господарським правом, або взагалі наукою. Наші лектори є як практикуючими юристами в різних галузях, так і успішними науковцями та експертами. Маючи великий досвід та власним прикладом, наші фахівці допоможуть студенту знайти галузь права за його внутрішніми побажаннями, а не тому, що це модно чи подобається ходити у формі.
  Окремо, наші фахівці можуть індивідуально підготувати Вашу дитину до вступу до юридичного ВНЗ чи юридичного факультету. Ми маємо нетрадиційний підхід. Наші лектори не читають лекції (в класичному їх розумінні), а скоріш, проводять бесіду, метою якої є надати розуміння та знання основ права. Ми не будемо вимагати зазубрити! Методика викладання реально відрізняється від стандартної. Дитина має розуміти, що вона вчить, розуміти суть та принципи. Звісно, не можливо без вивчення конкретних норм. Проте, це іде другим етапом. Спочатку розуміння, а вже потім – знання конкретних норм та сентенцій.
  Також, хочемо зауважити, що ми проводимо і безкоштовні лекції.
  З повагою, організаційний комітет «Я майбутній юрист»

  [Відповідь]

 7. Serg коментує:

  Я студент третього курсу юр. Факу. Провчившись два роки, я зрозумів, що я не знаю ким хочу бути. Чи можете мені допомогти. Не хочу кидати все, не спробувавши розібратись в собі. Може це не я дурень, а викладачі чи ВУЗ? Що порадите?

  [Відповідь]

  Сергій Панасюк відповідає:

  Доброго дня!
  Шановний майбутній колего! Не треба вішати руки. На жаль, інколи молода людина перестає цікавитись вибраною професією через багато чинників. Ми не виключаємо проблему у викладачі, ВНЗ чи методі викладання. Проте, це може бути втрата внутрішнього розуміння майбутнього чи зміна вподобань в галузях права. Ми залюбки Вам допоможемо! Приходьте да тренінги і ми обговоримо Ваші проблеми та душевні хвилювання. Ви зможете поспілкуватись із практиками в різних галузях та відновити своє бажання посвятити життя юриспруденції. У Вашому випадку, Вам буде легше, адже Ви вже вивчили багато спеціальних предметів. Думаємо все буде гаразд! Чекаємо!
  З повагою, організаційний комітет «Я майбутній юрист»

  [Відповідь]

 8. Иван коментує:

  Доброго дня!
  Дуже сподобались Ваші відповіді та підхід! Я закінчив ВНЗ (бакалавр). Думаю куди далі… Можливо в органи, чи в магістратуру, чи в іншу країну. Перехотів я бути нотаріусом. Не подобається мені ця професія. Був на практиці у нотаріуса –не моє. Хочу зрозуміти ким таки я хочу бути. Допоможіть! Від мого вибору залежить майбутнє. Як записатись до вас на особистий тренінг? Хочу щоб Ви мені допомогли обрати вірний шлях у морі юридичних професій!

  [Відповідь]

  Сергій Панасюк відповідає:

  Доброго дня!
  Залюбки Вам допоможемо! Ми Вас чудово розуміємо. Повірте, існує багато юридичних професій про які Ви навіть і не думали. Зверніться з листом на електронну пошту чи за телефоном для уточнення часу, оплати та місця проведення занять. Дякуємо за позитивні відгуки, маємо надію, після тренінгів враження лише покращиться!
  З повагою, організаційний комітет «Я майбутній юрист»

  [Відповідь]

 9. Ya коментує:

  Читаю, читаю та не можу зрозуміти!!! Коли будуть тренінги на програму навчання юристів? Коли лекції??? Скільки це задоволення коштує? Як записатись?

  [Відповідь]

  Сергій Панасюк відповідає:

  Доброго дня!
  Дякуємо за влучне зауваження. В даному випадку – це анонс. Ми збираємо бажаючих. Орієнтовно, лекції почнуться в жовтні. Спочатку – безкоштовні. Для запису на безкоштовні лекції – просимо написати листа чи зателефонувати нам.
  Що стосується тренінгів та індивідуальних занять, ми спочатку формуємо групи. Буде проведено анкетування. Кожен хто направив листа про бажання участі у програмі, буде повідомлений та вноситься в базу. Як тільки буде оголошено про початок, набір та інші нюанси, кожен буде одразу про це поінформований.
  З повагою, організаційний комітет «Я майбутній юрист»

  [Відповідь]

 10. Yana коментує:

  Ви проводите тренінги лише для юристів чи майбутніх юристів? Я бухгалтер, проте є реальна потреба вивчити ази права? Чи проводите ви такі навчання?

  [Відповідь]

  Сергій Панасюк відповідає:

  Доброго дня!
  Ми проводимо тренінги для всіх охочих. Справа в тому, що тренінги будуть проводитись на базі юридичних факультетів міста Києва. Кожен, хто хоче отримати базові знання з права, може це реалізувати. Також, проводяться особисті тренінги із підходом до побажань та знань. Радимо звернутись для уточнення побажань та вирішення інших питань.
  З повагою, організаційний комітет «Я майбутній юрист»

  [Відповідь]

 11. Alex коментує:

  Хочу отримати банальні знання з права. Щоб знати як себе захистити. До Вас їздити не можу. Чи можливо провести курс по праву на дому?

  [Відповідь]

  Сергій Панасюк відповідає:

  Доброго дня!
  Звісно. Це не є проблемою. Ми проводимо тренінги для будь-якої категорії громадян як у навчальних класах, так і на будь-якій зручній для Вас території.
  З повагою, організаційний комітет «Я майбутній юрист»

  [Відповідь]

 12. Микола коментує:

  Син передумав бути юристом. Провчився три роки і каже, що йому зовсім не подобається. Вбухали купу грошей. І все марно. Що підкажете? Де гарантія, що ми його поступимо в інший ВУЗ, а він через три роки не передумає.

  [Відповідь]

  Сергій Панасюк відповідає:

  Доброго дня!
  Ми зможемо Вам допомогти. Ми вже казали, що інколи проблема у методі викладання та у викладачах. Можливо, син не бачить перспектив або викладач не надихає його особистим прикладом. Якщо було бажання стати юристом, а через три роки щось змінилось, є велика ймовірність у проблемі викладання. Наші тренінги мають психологічну, педагогічну, фахову та практичну складові. Наші фахівці є викладачами із багаторічним досвідом роботи. На наших тренінгах ми як допомагаємо абітурієнтам розібратись у всіх тонкощах майбутньої професії юриста та навчального процесу, так і направити, «оживити віру» в право, у тих хто «перегорів». Можливо вся справа у викладачах. Вважаємо є сенс спробувати повернути Вашого сіна у цікавий та захоплюючий світ права.
  З повагою, організаційний комітет «Я майбутній юрист»

  [Відповідь]

Додати питання

Ваш email ніколи не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *
*
*