ефективні юридичні послуги

Ми виграємо справи!

Субота, 25 Листопада 2017
Skip to content

Рада наклала мараторій на безчинства банків

1278685684_kredit_01

Банкам заборонять викидати людей на вулицю!

 

03.06.2014 року Верховна Рада України ухвалила Закон України «Про мораторій на стягнення майна громадян України, наданого як забезпечення кредитів в іноземній валюті».

Даний акт передбачає заборону на примусове стягнення майна, що є у власності громадян України та є предметом застави чи іпотеки за споживчими кредитами, що брались в іноземній валюті.

Даний закон є проміжним (тимчасовим), до прийняття закону щодо врегулювання питання переведення в гривню непогашеної основної суми заборгованості, вираженої в іноземній валюті, порядку погашення (урахування) курсової різниці, що виникає у бухгалтерському та/або податковому обліку кредиторів та позичальників, а також порядок списання пені та штрафів, які нараховуються (були нараховані) на таку основну суму заборгованості.

Також, закон заборонив забирати майно осіб, що не було в заставі чи іпотеці, проте могло були реалізоване через недостатності коштів, одержаних стягувачем від реалізації (переоцінки) предмета застави (іпотеки).

 У Вас проблеми з кредитом?              Сімейні та спадкові спори?              Безкоштовна консультація юриста!

 


 				

One Comment

 1. Николай коментує:

  Здравствуйте, у меня проблемы с кредитом, поэтому я решил попробовать продать что-нибудь из Китая. Что мне нужно иметь, с юридической точки зрения, для того чтобы продавать предметы (не алкоголь, табак, еду) где угодно?

  [Відповідь]

  Сергій Панасюк відповідає:

  Доброго дня!
  Щоб займатись господарською діяльністю – оформіть ФОП або ТОВ.
  З повагою, команда ЮК “ВАРТА ПРАВА”.

  [Відповідь]

Додати питання

Ваш email ніколи не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *
*
*