ефективні юридичні послуги

Ми виграємо справи!

Субота, 25 Листопада 2017
Skip to content

СУЧАСНА НАУКОВА ПЛАТФОРМА

СУЧАСНА НАУКОВА ПЛАТФОРМА

 (проект ЮК “ВАРТА ПРАВА”)

Юридична компанія “ВАРТА ПРАВА”, разом із провідними науковцями та викладачами України, запроваджує проект, що має на меті підготовку та курацію осіб, які бажають займатись науковою діяльністю.

До наших послуг входять:

1. Підготовка майбутніх кандидатів наук (ШКОЛА НАУКОВЦЯ).

В рамках ШКОЛИ НАУКОВЦЯ будуть проводитись лекції, семінари та особистий супровід осіб, що мають бажання займатись науковою діяльністю.

Наші експерти допоможуть обрати актуальну сферу  наукового пошуку, нададуть необхідну інформацію щодо підготовки, написання та захисту кандидатської дисертації, а також, щодо всіх нюансів всього процесу навчання в аспірантурі.

Можливо саме наші експерти стануть Вашими науковими керівниками та приймуть участь у народжені нового якісного науковця!

2. Написання наукових праць високої складності та написання фахових, публіцистичних статей для національних, та закордонних ЗМІ.

Наші експерти є кандидатами та докторами наук, що підготували не один десяток науковців. Ми надамо максимально розширену консультацію щодо вибору теми роботи, методології та написання наукових праць.

Наші експерти постійно публікуються в українських та закордонних ЗМІ, є спікерами на телебаченні та радіо. Ми допоможемо Вам у досягненні Вашої мети бути експертом, та публікуватись у фахових виданнях.

3. Розробка, написання та видання навчально-методичної літератури, підручників та навчальних посібників.

Будучи авторами численних посібників, підручників та монографій, наші фахівці мають величезний досвід в написанні наукової та навчальної літератури. В рамках проекту розглядається можливість співавторства та самостійного написання праць.

4. Організація та проведення тренінгів, лекцій семінарів.

Ми завжди відкриті до співпраці та діалогу! Якщо у Вас є бажання провести чи прослухати семінар, лекцію чи тренінг – звертайтесь! В нашій дружній та креативній команді, захід організовується та проводиться професійно, якісно та легко!

ЯКЩО ЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ:

дзвоніть нам (044) 360-4-362; (063) 348-32-13; (050) 855-20-04; (096) 487-27-00

пишіть нам vartaprava@gmail.com 

_______________________________________________________________________________

ПИТАННЯ/ВІДПОВІДІ

vartaprava@gmail.com або задати  питання

 

Додати питання

Ваш email ніколи не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *
*
*