ефективні юридичні послуги

Ми виграємо справи!

Субота, 25 Листопада 2017
Skip to content

Зупинено незаконне (рейдерське) виселення

Голова правління ЮК “ВАРТА ПРАВА” зупинив незаконне (рейдерське виселення) підприємства

До мене звернувся директор Приватного підприємства “Укральянстрейд” із проханням юридичного супроводу. Справа полягала в тому, що представники підприємства дізнались про виселення за день до приїзду ДВС. Жодних повісток чи рішень суду – не було. Після приїзду до працівника ДВС, стало відомо, що було ухвалено рішення суду про виселення підприємства із орендованого приміщення, яке знаходилось в оренді більше 20-ти років. Підставою для виселення та подачі позову було те, що нібито наявні збитки бюджету, хоча всі платежі сплачувались без жодних затримок. Представники прокуратури, також мотивували позов тим, що договір оренди – закінчився (хоча в судовому засіданні було доведено, що договір був пролонгований, а також, доведена безпідставність доводів щодо наявних збитків державі).

Окремо, на незаконність дій суду першої інстанції (та чиюсь рейдерську зацікавленість) вказувало те, що доказом належності сповіщення сторони (відповідача) була відповідь від пошти щодо незнаходження за даною адресою відповідача, хоча адреса листування ідентична з адресою реєстрації підприємства та знаходження приміщення, куди приїздили працівники ДВС, та постійно велось листування (більше 20-ти років).

Рішення першої інстанції було прийнято в одне засідання без явки одного із позивачів та відповідача. Також, був проаналізований реєстр судових рішень, із якого стало відомо, що схожої практики – немає. Працівники комунального підприємства дивувались про наявність позову та претензій до підприємства, а підстави (докази) для проведення перевірки прокуратурою (що було приводом для подачі позову) з’явились в матеріалах справи під кінець судового розгляду.

Можна перелічувати безліч доказів незаконності та зацікавленості третіх осіб в даному виселенні, проте я хочу сказати інше: чи це допомогли люстраційні процеси (що могли повпливати на суддів апеляційної інстанції), чи це сумлінність суддів (хоча рішення в апеляції було прийнято через чотори засідання, хоча нічого нового на них не надавалось), чи це неякісна підготовка атаки на приміщення та слабкий рівень юридичної грамотності комунального підприємства, адміністрації та прокуратури, результат – ще один підприємець відбив незаконну атаку на свій бізнес і я радий, що зміг йому в цьому допомогти.

С.А. Панасюк 

рішення першої інстанції (“протянули” без відповідачів та швидко почали виконувати) – http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/40680272

рішення суду апеляційної інстанції – http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/43117048 – виграно

рішення суду касаційної інстанції – http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/44426655 – виграно

One Comment

 1. Igor коментує:

  Здраствуйте! лет 6-7 назад мать взяла кредит под залог дома, выплачивали, а после оказалось, что должны еще 35 тыс.грн, брали 50 000 , выплатили согласно процентам и т.д. 90 000, судились целый год, бесполезно а пеня капала во время судов и после, так вышло что родители с детьми в данный момент не проживают в доме и нет возможности выплачивать остаток неправомерный, так вот пришли сотрудники банка сфотографировали дом и сказали, что это их дом, родителей нет, в доме прописан я , мне 26 лет, и две сестрёнки , одной 6 лет, второй 16, но они с родителями в отъезде на долго и не могут приехать сейчас, а дом можно потерять и остаться без жилья сестрёнки, и родители, как я могу поступить, чтоб затормозить банк в этой ситуации, если хозяин дома -мать, я только прописан и сейчас один, денег на хорошого адвоката нект и не все согласны тягаться с банками…прошу подскажите …пожалуйста…

  [Відповідь]

  Сергій Панасюк відповідає:

  Доброго дня!
  Шанси є гепогані, проте, реаліі такі, що Вам в будь-якому разі треба заручитись підтримкою юристів. Самостійно такі справи не виграються. На жаль.
  З повагою, команда ЮК “ВАРТА ПРАВА”

  [Відповідь]

Додати питання

Ваш email ніколи не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *
*
*