НОВИЙ ЗАКОН ПРО ТОВ ТА ТДВ: ЩО ДАЛІ?

TOV_TDV06 лютого цього року Верховна рада України ухвалила у другому читанні і в цілому Закон про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю. Цей довгоочікуваний крок став значним проривом у регулюванні діяльності товариств з обмеженою та додатковою відповідальністю. Для акціонерних товариств було прийнято спеціальний закон, дочекались свого часу і товариства з обмеженою відповідальністю. Поки невідомо, коли закон набере чинності, оскільки його ще не підписав Президент, але всім ТОВ і ТДВ уже варто готуватись до нововведень. А їх чимало…

Корпоративний договір, безвідклична довіреність, наглядова рада та багато іншого чекає на ТОВ і ТДВ після набрання законом чинності. Одним із важливих моментів є необхідність приведення статутів ТОВ і ТДВ у відповідність до вимог нового закону.

Фахівці Юридичної компанії «Варта Права» розпочинають серію аналітичних статей, які стосуються нового закону про ТОВ і ТДВ.

Окрім того, звертаємо Вашу увагу, що ми вже починаємо готуватись до нововведень: готуємо проекти нових статутів, протоколів та інших документів, які будуть необхідні товариствам після набрання законом чинності.

Ми завжди раді Вашим зверненням!